INDYWIDUALNE PROJEKTY

Strony i sklepy internetowe

STRONY INTERNETOWE

Świadczymy usługi z zakresu projektowania responsywnych stron internetowych.
Oferujemy wykonanie nowoczesnych, indywidualnych projektów stron internetowych. Perfekcyjnie dopasowanych do branży Twojego biznesu. Tworzymy przejrzystej i funkcjonalnej projekty, dlatego Twoi klienci łatwo znajdą to czego szukają. Wszystkie nasze projekty są dostosowane do urządzeń na jakich strona jest wyświetlana  tablety, smartfony jak również komputery stacjonarne i laptopy.

Indywidualne projekty stron internetowych

  • Przygotowujemy orginalny projekt dopasowany pod  Klienta
  • Dostosujemy strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych
  • wdrożymy stronę na serwer i przetestujemy jej działanie

SKLEPY INTERNETOWE

Świadczymy usługi z zakresu projektowania responsywnych sklepów internetowych.
Oferujemy wykonanie nowoczesnego, indywidualnego projektu sklepu internetowego. Perfekcyjnie dopasowany do branży Twojego biznesu. Tworzymy przejrzystej i funkcjonalnej projekty, dlatego Twoi klienci łatwo znajdą to czego szukają. Wszystkie nasze projekty są dostosowane do urządzeń na jakich strona jest wyświetlana  tablety, smartfony jak również komputery stacjonarne i laptopy.

Indywidualne projekty sklepów internetowych

  • Przygotowujemy orginalny projekt sklepu pod  Klienta
  • Dopasujemy sklep do wyświetlania na urządzeniach mobilnych
  • wdrożymy sklep na serwer i przetestujemy jego działanie

NASZE REALIZAJE

Wybrane Projekty

Sposób Na Piękno oferuje profesjonalne sesje zdjęciowe, z udziałem stylistki, makijażystki, fryzjerki. Sesje: rodzinne, narzeczeńskie, śluby, ciążowe w domu lub plenerze.

Strona, blog poświęcony fotografii.

Chojnicki sztab WOŚP, to strona poświęcona dobrze nam wszystkim znanej ogólnoświatowej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy..

Jeśli szukacie sprawdzonego przewoźnika, który bezpiecznie dostarczy wasze przesyłki w Anglii i Europie , to polecamy firmę Adama Van.

Na stronie www znajdziecie więcej informacji.

Strona poświęcona artyście, który pracuje miedzy innymi w Londynie. Zainspirowany różnymi stylami pracy wielu znanych: ilustratorów, malarzy, grafików, artystów graffiti i artystów ulicznych. Postanowił stworzyć swój styl, niektóre dzieła można zobaczyć na tej stronie.

Vitrum Photography Grzegorz Jasiak, to strona poświęcona fotografii. Na stronie można znaleść szeroki wachlarz zdjęć z sesji: rodzinnych, narzeczeńskich, ślubnych, ciążowych, wykonanych w studio, plenerze lub u klienta w domu. Zapraszamy

Scroll to Top